Magdalena

Górecka-milawska

Radca prawny, Absolwentka Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie, Słuchaczka Studiów Podyplomowych Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstwa w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Studium Prawa Rosyjskiego w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie.
 
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, m.in. z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego.

Specjalizacje

tel.kom.: + 48 511 787 734
 
email: magdalenagorecka@mmplegal.pl
 
Języki: polski, angielski i rosyjski

O nas

Świadczymy stałą oraz kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców, osób prawnych a także osób fizycznych.

Nasza oferta powstała jako rezultat wieloletniej i bogatej praktyki zawodowej oraz naukowych pasji i zainteresowań ugruntowanych działalnością akademicką naszych prawników, które pozwalają na prowadzenie doradztwa prawnego i rozwiązywanie problemów prawnych w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając w szczególności złożony charakter każdego z przypadków. Pracujemy z prawdziwą pasją oraz zaangażowaniem na rzecz naszych Klientów.

Kluczową praktyką naszej Kancelarii jest szeroko rozumiane doradztwo w zakresie prawa gospodarczego, w tym prawa spółek, prawa pracy a także prawa własności intelektualnej, w tym prawa dotyczącego nowych technologii a także prawa konkurencji. Istotny filar naszej oferty to także pomoc prawna w zakresie prawa administracyjnego. Prawnicy naszej Kancelarii specjalizują się także w prawie karnym gospodarczym, prawie rodzinnym oraz prawie ochrony zdrowia, w tym prawie medycznym i farmaceutycznym oraz sportowym. Nasza kompleksowa oferta skierowana jest także do uczelni wyższych oraz jednostek naukowo-badawczych zainteresowanych procesem komercjalizacji efektów swojej działalności naukowo-badawczej.

Prawnicy naszej Kancelarii posiadają doświadczenie wynikające zarówno ze współpracy z klientami krajowymi, jak i zagranicznymi. Świadczymy pomoc prawną przedsiębiorcom na wszystkich etapach prowadzenia ich działalności, począwszy od projektów inicjujących działalność gospodarczą, poprzez etapy jej kontynuacji, związane także z procesami przekształceniowymi, aż do etapu jej zakończenia.

Świadczymy nasze usługi w języku polskim oraz angielskim.

 

Każdemu Klientowi oferujemy wysoką jakość świadczonej pomocy prawnej, zaangażowanie oraz terminowość w jej realizacji. Nie unikamy trudnych i złożonych problemów prawnych. Oferujemy zastępstwo procesowe w pełnym zakresie, jak również bieżącą obsługę prawną, zawsze mając na uwadze potrzebę indywidulnego podejścia do każdej sprawy i potrzeb każdego klienta.

Zapraszamy do współpracy.