Adwokat (Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie), radca prawny (Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie) – wykonuje zawód adwokata. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowego Studium Własności Intelektualnej UW oraz Centre For American Law Studies UW.

Specjalizacje

Tomasz Mielke prowadził w imieniu wielu renomowanych firm spory sądowe związane z naruszeniem praw własności przemysłowej, prawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz prawa autorskiego, a także szeroko rozumianego prawa gospodarczego oraz prawa karnego gospodarczego oraz prawa pracy. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył współpracując z jedną z największych kancelarii prawno-patentowych w Polsce (Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o.) oraz prowadząc indywidulaną praktykę, zdobywając doświadczenie pracy zarówno z klientami korporacyjnymi, jak również z klientami indywidualnymi.

Uczestnik wielu konferencji międzynarodowych z zakresu ochrony praw własności intelektualnej (AIPPI, LES, ECTA, BALKAN LEGAL FORUM), autor wielu publikacji z zakresu prawa znaków towarowych. Członek AIPPI.

Uprawnienia od 2008 r.

tel. kom.: + 48 502 724 112

email: tomaszmielke@mmplegal.pl

Języki: polski i angielski

O nas

Świadczymy stałą oraz kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców, osób prawnych a także osób fizycznych.

Nasza oferta powstała jako rezultat wieloletniej i bogatej praktyki zawodowej oraz naukowych pasji i zainteresowań ugruntowanych działalnością akademicką naszych prawników, które pozwalają na prowadzenie doradztwa prawnego i rozwiązywanie problemów prawnych w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając w szczególności złożony charakter każdego z przypadków. Pracujemy z prawdziwą pasją oraz zaangażowaniem na rzecz naszych Klientów.

Kluczową praktyką naszej Kancelarii jest szeroko rozumiane doradztwo w zakresie prawa gospodarczego, w tym prawa spółek, prawa pracy a także prawa własności intelektualnej, w tym prawa dotyczącego nowych technologii a także prawa konkurencji. Istotny filar naszej oferty to także pomoc prawna w zakresie prawa administracyjnego. Prawnicy naszej Kancelarii specjalizują się także w prawie karnym gospodarczym, prawie rodzinnym oraz prawie ochrony zdrowia, w tym prawie medycznym i farmaceutycznym oraz sportowym. Nasza kompleksowa oferta skierowana jest także do uczelni wyższych oraz jednostek naukowo-badawczych zainteresowanych procesem komercjalizacji efektów swojej działalności naukowo-badawczej.

Prawnicy naszej Kancelarii posiadają doświadczenie wynikające zarówno ze współpracy z klientami krajowymi, jak i zagranicznymi. Świadczymy pomoc prawną przedsiębiorcom na wszystkich etapach prowadzenia ich działalności, począwszy od projektów inicjujących działalność gospodarczą, poprzez etapy jej kontynuacji, związane także z procesami przekształceniowymi, aż do etapu jej zakończenia.

Świadczymy nasze usługi w języku polskim oraz angielskim.

 

Każdemu Klientowi oferujemy wysoką jakość świadczonej pomocy prawnej, zaangażowanie oraz terminowość w jej realizacji. Nie unikamy trudnych i złożonych problemów prawnych. Oferujemy zastępstwo procesowe w pełnym zakresie, jak również bieżącą obsługę prawną, zawsze mając na uwadze potrzebę indywidulnego podejścia do każdej sprawy i potrzeb każdego klienta.

Zapraszamy do współpracy.